Gabinet Psychoterapii Kraków Małgorzata Nowobilska-Stanios

Małgorzata Nowobilska-Stanios
Psycholog.
Certyfikowany Terapeuta Uzależnień.

tel: 502 397 752
mail: nowobilska@gabinetpsychoterapiikrakow.pl

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie. Certyfikowany Psychoterapeuta Uzależnień (certyfikat nr 465).
Absolwentka 3 letniego kursu Terapii Systemowej Rodzin. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz uczestniczyła w kursie Psychodramy I stopnia. Współzałożycielka pierwszej w Małopolsce grupy dla Sprawców Przemocy Domowej. Jest Ekspertem Wojewódzkim ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego. Prowadzi praktykę prywatną od 2001 roku. Preferowane metody pracy to terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, terapia poznawczo behawioralna, terapia systemowa, psychodrama.Gabinet Psychoterapii Kraków Anna Mędrzycka

Anna Mędrzycka
Psycholog.
Psychoterapeuta.

tel: 507 125 168
mail: medrzycka@gabinetpsychoterapiikrakow.pl

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła czteroletni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracowała w ośrodku dla osób przewlekle psychicznie chorych, a także w placówce opiekuńczo wychowawczej. W latach 2011-2015 pracowała w poradni zdrowia psychicznego. Obecnie pracuje w Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia. Praktykę prywatną prowadzi od 2012 roku. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.